Iepirkumā par sniega tīrīšanu un izvešanu no “Rīgas namu pārvaldnieka” pārvaldīšanā esošo dzīvojamo ēku pagalmiem un jumtu tīrīšanu uzvarējusi AS “Ferrus”, liecina informācija Iepirkumu Uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā.
Par to raksta portāls la.lv.
AS “Ferrus” sniega izvešanu un jumtu tīrīšanu veiks par 1,45 miljoniem eiro. Pavisam iepirkumā tika saņemti divi piedāvājumi. SIA “Rīgas Namu pārvaldnieks” šo iepirkumu bija izsludinājis jau septembrī, bet uzvarētājs izraudzīts un līgums noslēgts šogad. Līguma darbības laiks – četri gadi.
Lasi arī: Lūk cik gadu ir pasaulē vecākajam kaķim, kurš nesen svinēja savu dzimšanas dienu
Pērn decembrī AS “Ferrus” uzvarēja “Rīgas mežu” organizētajā iepirkumā par sniega tīrīšanas un celiņu kaisīšanas pakalpojuma nodrošināšanu apstādījumu teritorijās 2019/2020. gada ziemas sezonā par kopējo summu 41 999 eiro.
Tāpat pērn AS “Ferrus” bija viens no uzvarētājiem Valsts aizsardzības un militāro objektu un iepirkumu centra iepirkumā par sniega tīrīšanas, pretslīdes materiāla kaisīšanas un sniega izvešanas pakalpojumu sniegšanas iepirkumā par 41 999 eiro.
Šķir otru lapu, lai uzzinātu, kam pieder uzņēmums AS Ferrus
Tevi noteikti interesēs
- Sinoptiķi izsaka skarbu prognozi: ”No 8. janvāra pēcpusdienas laikapstākļi spēcīgi satrakosies”
- Kā pagatavot tavu iecienīto soļjanku, lai tā izdotos tieši tāda kā to gatavo kafejnīcās
- Daļa autovadītāju ziemā neizdara vienu konkrētu lietu pirms izbraukšanas, kā rezultātā likumsargi var turpat uz ceļa sodīt
- Mūsu senči uzskatīja, ka 9.janvāris ir spēcīgākā mēneša diena: ko darīt pirms saulrieta, lai veiksme būtu vienmēr ar jums
- Meteorologi aicina sagatavoties tam kas gaidāms 9.janvārī: ”Latvieši sagaidīs īstu ziemas elpu”
- Latvijā ir strikti noteikumi: ziemā auto darbināšana ilgāka par 5 minūtēm šajās vietās var beigties ar likumsargiem









